1 ماهه

+ 3 روز هدیه

3 کاربره 140000 تومان
اتصال با کلیه پورت ها

سفارش از طریق چت سایت

اتصال با کلیه پورت ها

V2RAY,OPENCPNECT,OPENVPN,L2TP,SSTP

آی پی ثابت

مخصوص ترید و بازی

ترافیک نامحدود
اتصال تمامی دستگاهها
3 کاربره

اتصال همزمان 3 دستگاه

پشتیبانی کامل

3 ماهه

+ 7 روز هدیه

3 کاربره 340000 تومان
اتصال با کلیه پورت ها

V2RAY,OPENCPNECT,OPENVPN,L2TP,SSTP

آی پی ثابت

مخصوص ترید و بازی

ترافیک نامحدود
اتصال تمامی دستگاهها
3 کاربره

اتصال همزمان 3 دستگاه

پشتیبانی کامل
پر فروش

6 ماهه

+ 21 روز هدیه

3 کاربره 600000 تومان
اتصال با کلیه پورت ها

V2RAY,OPENCPNECT,OPENVPN,L2TP,SSTP

آی پی ثابت

مخصوص ترید و بازی

ترافیک نامحدود
اتصال تمامی دستگاهها
3 کاربره

اتصال همزمان 3 دستگاه

پشتیبانی کامل

1 ساله

+ 2 ماه هدیه

3 کاربره 1 میلیون تومان
اتصال با کلیه پورت ها

V2RAY,OPENCPNECT,OPENVPN,L2TP,SSTP

آی پی ثابت

مخصوص ترید و بازی

ترافیک نامحدود
اتصال تمامی دستگاهها
3 کاربره

اتصال همزمان 3 دستگاه

پشتیبانی کامل

خرید کانفیگ V2ray نامحدود

خرید v2ray یک راه حل برای اتصال به اینترنت با محدودیت های شدید است. کاربران اینترنت در ایران محدودیت های شدیدی را تجربه می کنند و برای دور زدن سانسور ها راه های مختلفی را استفاده می کنند. یکی از این راه ها استفاده از وی پی ان V2ray می باشد. از دیگر راه های اتصال به اینترنت آزاد می توانیم به اتصال با پروکسی، تانل و SSH اشاره کنیم.

وی پی ان یا Virtual Private Network (VPN) یک فناوری امنیتی است که امکان ایجاد ارتباط امن و رمزنگاری شده بین یک دستگاه کاربری (مثلاً کامپیوتر، تلفن همراه یا تبلت) و یک شبکه اینترنتی را فراهم می‌کند. با استفاده از یک VPN، اطلاعاتی که بین دستگاه کاربر و سرورهای VPN انتقال می‌یابد، به صورت رمزنگاری شده و امن انتقال می‌یابد.

V2Ray یک پروژه منبع باز است که برای افزایش حریم خصوصی و امنیت اینترنت ایجاد شده است. این پروژه توسط برنامه نویسی به نام “小王子” (Xiao Wang Zi) که پروژه را در سال 2015 آغاز کرد، توسعه داده شد. این پروژه عمدتاً در مناطقی که سانسور اینترنتی رایج است، مانند ایران، به دلیل توانایی آن در دور زدن اقدامات سختگیرانه سانسور محبوبیت پیدا کرد. به طور موثر معماری و طراحی V2Ray حول محور انعطاف پذیری و توسعه پذیری است و به آن اجازه می دهد از پروتکل های مختلف پشتیبانی کند و درجه بالایی از سفارشی سازی را ارائه دهد.

وی پی ان v2ray چیست؟

V2Ray یک پروژه متن‌باز است که به عنوان یک پروتکل پروکسی شبکه برای ایجاد ارتباطات امن در اینترنت استفاده می‌شود. این پروتکل به صورت اصلی برای دسترسی به منابع مسدود یا فیلتر شده در اینترنت ایران، حفاظت از حریم خصوصی کاربران و افزایش امنیت در اتصالات از راه دور استفاده می‌شود. خرید V2Ray به عنوان یک پروکسی شبکه چندلایه شناخته می‌شود که قابلیت انتقال داده‌ها از یک منبع به مقصد را از طریق چندین پروتکل و پروتکل مخفی‌سازی ارائه می‌دهد.

V2Ray  به عنوان پلتفرمی برای ساخت پروکسی برای دور زدن محدودیت‌های شبکه و نظارت طراحی شده است و در میان کاربران مناطقی مانند ایران با سانسور شدید اینترنت محبوبیت پیدا می‌کند. V2Ray از تکنیکی به نام «شکل‌دهی ترافیک» برای پنهان کردن ترافیک شبکه استفاده می‌کند که تشخیص و مسدود کردن ترافیک را برای سانسورچی‌ها سخت‌تر می‌کند. می توان از آن به عنوان یک سرور پروکسی استفاده کرد، ترافیک را از طریق پروتکل های مختلف مسیریابی می کند و بسته های داده را پنهان می کند تا از بازرسی عمیق بسته جلوگیری شود.

انواع کانفیگ فیلتر شکن v2ray برای اندروید و آیفون

کانفیگ های مختلفی برای اتصال وی پی ان V2ray در اینترنت موجود هست. از انواع فیلتر شکن ها می توانیم به vmess, vless و trojan اشاره کرد.

برای اتصال در اندروید و آیفون به پروتکل های معرفی شده می توانیم از اپلیکیشن های مختلفی مثل V2rayng و v2box client استفاده کرد.

اپلیکیشن های فیلتر شکن وظیفه دارند شما را به یک سرور خارجی با امنیت بالا وصل کنند. در نتیجه پس از آنکه کانفیگ سرور را از صبا وی پی ان دریافت کردید و در داخل نرم افزار وارد کردید، شما به راحتی به سرور خارج از کشور متصل می شوید. اینکه شما همیشه بتوانید بدون قطعی به سرور و کانفیگ های وی پی ان وصل شوید باید اولین موضوع در نظر گرفته برای خرید اکانت vpn باشد.

مزایای پنل کاربری v2ray

یکی دیگر از امکانات فوق العاده sabavpn که از خدمات و سرویس های عالی خرید کانفیگ وی تو ری از صبا وی پی ان است، امکان مشاهده میزان حجم و روز های باقی ماند در پنل کاربری می‌باشد که در نوع خود بی نظیر است و نشان دهنده میزان اعتبار و اطمینانی است که مجموعه ما به مشتریان خود می‌دهد. همیشه شما در حال مشاهده هستید که چه مقدار مصرف کردید.

در پنل کاربری شما می توانید سرور های جدید را مشاهده کنید و همیشه به بهترین سرور ها متصل شوید.

چرا اکانت نامحدود V2ray داریم؟

اشتراک نامحدود v2ray چیز محالی نیست . اگر شما مصرف بالایی دارید و مرتبا قرار است به وب گردی مشغول باشید، در حالی که دغدغه اتمام حجم اکانت خود را دارید بهتر است یک کانفیگ v2ray نامحدود خرید کنید. در حال حاضر در سایت ما کانفیگ نامحدود v2ray سه کاربره به مبلغ 140 هزار تومان قابل تهیه می باشد.

ما برای پهنای باند هزینه اضافه ای نمی دهیم و بدون مشکل پهنای باند را در اختیار کاربران فیلتر شکن خود قرار می دهیم.

خرید کانفیگ v2ray برای ایرانسل، همراه اول، شاتل، مخابرات، مبین نت

کانفیگ v2ray از طریق یک در ویندوز یا برنامه ای در موبایل به اپراتور متصل می‌شود و بعدش از آن اپراتور به سرور های خارجی وصل می شود.اپراتور های مختلف همیشه در تلاش هستند که اتصال کاربران را قطع کنند و اجازه اتصال شما به فیلتر شکن v2ray را ندهند. 

به همین دلیل کاربران همیشه دنبال یک سرور هستند که با تمامی اینترنت های فعال در ایران بتوانند استفاده کنند.

 این سوال پیش می‌آید که آیا با خرید کانفیگ وی تو ری v2ray میشه ازش در همه ی اپراتورهای همراه اول، مخابرات، ایرانسل، شاتل و غیر هم استفاده کرد؟ جواب بله است

این مشکل که بعضی از فروشندگان وی تو ری برای مشتریان پیش می آورند که امکان اتصال برای همراه اول یا ایرانسل وجود ندارد و یا اینکه امکان اتصال فقط برای یک اپراتور است، در صبا وی پی ان این گونه نیست. شما با یک اکانت می توانید با تمامی اینترنت های ایران به وب گردی با امنیت بالا بپردازید.